Úvod » Archiv » Sezona 2017/2018

Sérii porážek jsme na Bezděkově bohužel prodloužili

publikováno 15.05.2018

I přes improvizovanou sestavu jsme do utkání nevstoupili vůbec špatně. Hned v úvodu nechal ve slibné příležitosti vyniknout domácího golmana zkušený Martin Hejna. Za zahození této šance jsme byli zanedlouho potrestáni. Přesněji řečeno jsme se potrestali sami po hrubé chybě Petra Lédla, který na tento zápas nebude mít nejlepší vzpomínky, neboť v závěru prvního poločasu navíc musel po druhé žluté kartě předčasně opustit hřiště. Ještě před tím se nám ale podařilo výsledek utkání naklonit v náš prospěch po individuální akci Pavla Novotného zakončené levou nohou pod břevno a po přesném zakončení Tomáše Fialy, který využil milimetrový pas Pavla Novotného. Do konce prvního poločasu ale bezděkovští s námi srovnali krok, opět po hrubé chybě v naší obraně, které se tentokrát dopustil Martin Pecina.

Do druhého poločasu jsme nastoupili již v oslabení ve snaze ubránit alespoň nerozhodný výsledek, avšak hned v úvodu jsme propadli ve středu obrany a hráči Bezděkova tak početní převahu využili.

V příštím kole, v sobotu od 13:30, přivítáme na domácím hřišti Kostomlaty, proti kterým budeme chtít sérii porážek konečně přerušit.