Úvod » Archiv » Sezona 2017/2018

Nečekaná výhra v Ohníči

publikováno 16.11.2017

Do Ohníče jsme museli vyrazit s řadou změn a to i na postu trenéra. Vedení klubu totiž vyslalo Petra Mazourka na Kanárské ostrovy ověřit tamější podmínky pro zimní soustředění. Chybělo i několik opor ze základní sestavy. Naštěstí ale máme široký a vyrovnaný kádr, takže trenérské duo jmenované speciálně pro toto utkání, Jaroslav Honzajk a Ondřej Horna, poskládalo konkurenceschopný tým.

Na těžkém terénu se hrál jednoduchý fotbal a pro oko nezaujatého diváka to v chladném počasí nebyl příliš příjemný pohled. Naši příznivci, kteří nás přijeli podpořit, snášeli zimu jistě o něco lépe, neboť se mohli radovat ze vstřelené branky jako první. Tu vstřelil po celý zápas výborně hrající Václav Štichhauer, když chytře přeloboval brankáře domácích. Druhou branku zaznamenal premiérový střelec, Jiří Růžička, který po přesné přihrávce Pavla Novotného z pravé strany vyslal táhlou střelu do šibenice. Třetí branku přidal s pomocí brankové konstrukce sváteční střelec, Petr Rouša, po rychle rozehrané standartní situaci.

Domácím se podařilo vstřelit pouze jednu branku i díky zodpovědně hrající obraně řízené Honzou Lukešem.

V posledním utkání podzimní části přivítáme v neděli od 13:30 Rovné.