Úvod » Archiv » Sezona 2017/2018

Z Kostomlat s plným počtem bodů

publikováno 22.10.2017

Když to nejde, je potřeba něco změnit. To se pravděpodobně honilo v hlavě našemu trenérovi, Petrovi Mazourkovi, když po dvou debaklech vymýšlel sestavu pro důležité utkání proti mužstvu ze spodní části tabulky, Kostomlatům pod Milešovkou. Oproti předchozím kolům tak naše mužstvo nastoupilo s řadou změn, které nakonec sklidily úspěch.

Naši hráči si uvědomovali důležitost utkání, všichni do jednoho zodpovědně bránili a čekali na svou příležitost. Ne nadarmo se říká, že trpělivost růže přináší, v našem případě branky. První branku zaznamenal Radek Gabriel, když míč ve skluzu před golmanem k překvapení nás všech i sebe samotného umístil k zadní tyči. Před koncem druhého poločasu jsme přidali navíc druhou branku po ose Tuzar - Horna - Tuzar.

Ačkoli se v prvním poločase zdálo hřiště v Kostomlatech relativně rovné, po změně stran se rovina výrazně naklonila. Přesto se našim hráčům podařilo vedení udržet. Domácí pouze snížili na 1:2, když využili našeho zaváhání na levé straně hřiště.

K dalšímu utkání zajíždíme v neděli od 14:30 do Černiva.